Hakkımızda

1989 yılından bu yana gıda ve üretim sektörünün içinde olan bir ailenin kuruluşu olan
AKDUMAN HORECA A.Ş. 2009 yılı ile birlikte dünya pazarında yeri olan ancak Türkiye’de henüz kurulma aşamasındaki iş fikirlerine yönelmiştir.

2013 yılı ile birlikte bu iş fikirlerini partner firmalar ile hayata geçirerek The Good
Karamelize Soğan, The Good Karamelize Mantar ve Ustasından Doğranmış Kavrulmuş Soğan markaları ile devam etmiştir.

Değişen dünya gıda pazarında kaliteli ve aranan ürünler ile doğranmış kavrulmuş soğan, karamelize soğan, karamelize mantar, kapari ve poşet soğan ile pazarda yerini almıştır.

Kıbrıs, Bulgaristan, Romanya, Almanya, Avusturya, Makedonya, Irak, Avusturya, Hollanda, Belçika, Fransa olmak üzere PL ve kendi adına ürün üreterek ülkemizi gururla temsil etmiştir. 3000 m2 üretim alanı ve soğuk hava depoları ile yeni yılda donuk üretim kanalına girerek iş alanlarını geliştirmiştir. 2017 yılında donuk ve taze balık satışı ile birlikte burning dining table üretimi
ile iş alanlarına yeni bir oluşum eklemiştir.

AKDUMAN HORECA A.Ş.; soğan, patates, ıspanak, ege otları, mantar başta olmak üzere küp kesim, soyulmuş, slayt ve julyen kesim olmak üzere çiğ ve konserve ile birlikte donuk ürün grubunda hizmet vermektedir.

2020 yılı ile birlikte sterilize harici kova ürün gruplarında soğan turşusu, karamelize soğan ve doğranmış kavrulmuş soğan ürün gruplarına ağırlık vererek hızlı tüketim kanalını sıcak satış ile oluşturmuştur.

Göker AKDUMAN kimdir?

1 Ekim1967 doğumlu olan Göker Akduman evli ve 1 çocuk babasıdır. İlk, orta ve lise eğitimini doğum yeri olan Balıkesir’in Manyas ilçesinde tamamlamıştır.1985 yılında Management katkısı ile İş İdaresi ve İş Gelişimi eğitimi almıştır. Anadolu Ün.İş idaresi ve çalışma ekonomisi eğitimini tamamlamasının ardından ulusal ve uluslararası firmalarda görev almış ve daha sonra
aile firması olan AKDUMAN HORECA İÇ ve DIŞ Tic. A.Ş.firması ile faaliyetlerine devam etmektedir.

AKDUMAN HORECA A.Ş. marka ve kuruluşlarını www.ustasindanhazirsogan.com,
www.thegoodizmir.com, www.ayartt.com, www.thegoodfish.com linkleri ile takip edebilirsiniz